Please Choose Your Language
Feilong Electric
Frigoriferë
Ngrirësit e gjoksit
Makinë larëse
TV LED

Qendra e produkteve

 Pajisje shtëpiake Feilong

Pajisje shtëpiake Feilong - që nga viti 1995 ka prodhuar pajisje luksoze dhe me çmim të ulët në tregun global. 
 
Produktet tona kryesore janë: Makina larëse të dyja vaska dyshe dhe ngarkues të lartë. Frigoriferë duke përfshirë retro, mini, ngrirësi i sipërm, frigorifer në fund , dhe 3 dyer. Ngrirës  duke përfshirë përdorimin në shtëpi, përdorim komercial , derë e vetme, derë dyshe, derë trefishe, derë flutur, temperaturë ultra të ulët , derë xhami dhe Ishujt supermarket. Televizorë LED si DLED ashtu edhe ELED me aftësi 4k dhe 8k dhe vitrinë komerciale dhe produkte të aksesueshme.
 
0 +
Punonjësit
0 +
Zona e Modeleve
0 +
㎡ Zona
0 +
Fabrikat

SHOWROOM DIGJITAL

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!
 

Video e kompanisë

Na kontaktoni

Furnizimi me mbi 130 vende

Stili / Vlera / Cilësia / Shërbimi
Na besoni për të ofruar produkte me cilësi të mirë me vlerë të madhe që klientët mund t'i braktisin

LIDHJET E SHPEJTA

PRODUKTET

NA KONTAKTONI

Tel: +86-574-58583020
Telefon:+86-13968233888
Shtoni: Kati 21, 1908 # North Xincheng Road (Rezidenca TOFIND), Cixi, Zhejiang, Kinë
E drejta e autorit © 2022 Feilong Home Appliance. Harta e faqes  |Mbeshtetur nga leadong.com