Please Choose Your Language
Feilong Electric
Фрижидери
Замрзнувачи на градите
Машина за перење
LED ТВ

Центар за производи

 Домашен апарат Feilong

Feilong апарати за домаќинство - од 1995 година произведува и луксузни и ниска цена апарати со висока вредност на глобалниот пазар. 
 
Нашите главни производи се: Машини за перење и двете близнаци кади и врвни натоварувачи. Фрижидери вклучувајќи ретро, мини, горниот замрзнувач, долен замрзнувач и 3 врата. Замрзнувачи  вклучувајќи домашна употреба, комерцијална употреба , една врата, двојна врата, тројна врата, врата со пеперутка, ултра ниска температура , стаклена врата и супермаркет острови. LED телевизори и DLED и ELED со 4k и 8k способности и комерцијална витрина и производи за дофат.
 
0 +
Вработените
0 +
Област на модели
0 +
㎡ Област
0 +
Фабрики

ДИГИТАЛЕН САЛО

Ако сакате да дознаете повеќе за нашите производствени способности, можете да кликнете на аватарот во сцената или да ја прифатите мојата покана!
 

Видео на компанијата

Контактирајте не

Снабдување преку 130 земји

Стил / Вредност / Квалитет / Услуга
Верувајте ни дека ќе испорачаме производи со добар квалитет со одлична вредност, кои клиентите можат да ги возбудат

БРЗИ ЛИНКОВИ

ПРОИЗВОДИ

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Тел: +86-574-58583020
Телефон:+86-13968233888
Е-пошта: global@cnfeilong.com
Додадете: 21-ти кат, 1908 # патот Северен Ксинченг (Палата TOFIND), Цикси, Жеџијанг, Кина
Авторски права © 2022 Feilong Домашен апарат. Мапа на сајтот  |Поддржано од leadong.com